دو نکته قبل از شروع کسب و کار

زمان تقریبی مطالعه: کمتر از یک دقیقه
45
دو نکته قبل از شروع کسب و کار


برای کسب و کار خودتان یک سایت با کیفیت عالی طراحی کنید. مهم نیست برای چه کاری نیاز به یک وب سایت دارید معرفی کسب و کار خودتان، نمایش نمونه کارهایتان یا فروش آنلاین محصولات خودتان. با وبزی می توانید برای هر کاری یک سایت عالی بسازید.

الگوی چرخه درآمدزایی:

راجع به نحوه درآمد زایی برنامه ریزی و به بسته بندی کالا فکر کنید. بعنوان مثال برنامه ریزی کنید که کالا یا خدمات خود را با قیمت ثابت و مجوز ارائه میکنید یا خیر؟ چه مدت زمان لازم است تا کالا یا خدماتتان برای فروش آماده باشد؟ تمایل دارید کالا و خدمات را به چه میزان تهیه کنید؟

تعیین مشتریان:

مشتریان و یا مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند؟ هر چه هدف بازاریابی و بازار هدف شما واضح تر باشد شانس بیشتری برای دستیابی به مشتریان دارید. مقصود شما از هدف بازاریابی، ارائه خدمات است در صورتی که شما هدف خود را از بازاریابی مشخص کنید گام های خود را به سمت هدف با دقت بیشتر و به دور از هرگونه حاشیه ای خواهید برداشت، همچنین منظور از بازار هدف مشتریان شغل شما است. شما باید تحلیل کنید مشتریان شما چه کسانی هستند، برای مثال اغلب مشتریان شما بیشتر به چه سبکی علاقه دارند؟ یا ساکن چه شهری هستند؟ بیشترِ مشتریان شما چه سنی هستند؟ و سایر موارد مورد نیاز را تحلیل و بررسی کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.


محمدرضا طاهری
شنبه، 07 اسفند 1400


مطالب مشابه
ساخت سایت  با دنا سایت

10 ماه پیش

محمدرضا طاهری

ساخت سایت با دنا سایت

شروع کسب و کار با دنا  سایت

10 ماه پیش

محمدرضا طاهری

شروع کسب و کار با دنا سایت

اهمیت سئو

11 ماه پیش

مدیر

اهمیت سئو

دیدگاه شما

متن نظر شما(اجباری)*